جهت گرفتن پرینت ریپورت این مدلها به صورت زیر عمل کنیدSamsung SCX-3200 , SCX-3205 , SCX-3400 , SCX-3405

کلیدهای زیر را بدون مکث پشت سرهم روی پنل پرینتر فشار دهید :

STOP--STOPSTOP _   + _   +

اگر مراحل را درست انجام داده باشید عبارت UC را در نمایشگر پرینتر خواهید دید، حال دکمه - را چند بار فشار دهید تا AA نشان داده شود، سپس START را بزنید تا ریپورت دستگاه پرینت شود . در ریپورتی با نام Configuration می توانید شماره سریال دستگاه (Machine Serial Number) و شماره ورژن دستگاه (Firmware Version) را بیابید . و در ریپورت با نام Supplies Information می توانید شماره سریال Crum دستگاه (.Serial No) را مشاهده کنید .Samsung SCX-3400F , SCX-3405F/FH/HW/FW , SCX-4623F/FN/FH , 4824FN , 4828FN و کلیه مدلهای دارای فکس

کلیدهای زیر را بدون مکث پشت سرهم روی پنل پرینتر فشار دهید :

MENU -- 1 - -- - MENU

وارد TECH MENU شده و Report و All Report را یافته و OK کنید تا ریپورت دستگاه پرینت شود. در ریپورتی با نام Configuration می توانید شماره سریال دستگاه (Machine Serial Number) و شماره ورژن دستگاه (Firmware Version) را بیابید . و در ریپورت با نام Supplies Information می توانید شماره سریال Crum دستگاه (.Serial No) را مشاهده کنید . جهت مشاهده نمونه ریپورت این مدلها به اینجا مراجعه نمایید.

در صورتی که در ریپورت شما شماره سریال دستگاه (Machine Serial Number) وجود ندارد از طریق منوی دستگاه به روش زیر شماره سریال را بیابید. روی پنل پرینتر مسیر زیر را بیابید:

menu - system setup  - maintenance - serial number 

روی نمایشگر پرینتر شماره سریال دستگاه (Machine Serial Number) نشان داده می شود. 

فایل ریست پرینترهای سامسونگ سری scx

  • مدل کالا: فایل ریست پرینترهای سامسونگ SCX
  • موجودی: در انبار
  • 80,000تومان


گزینه های موجود


برچسب ها: فایل فیکس پرینتر -3405, 3405w, 3200, 4521